Hotel Praha 4-Nusle  OYA :::

Hotel OYA / Praha 4-Nusle

Nově otevřený a moderní Hotel OYA je situován v blízkosti metra Pražského povstání 3 stanice od centra města. V blízkosti hotelu se nachází Kongresové centrum, Vyšehrad a Staré město s řadou kulturních památek. Z hotelu je velmi dobré spojení na Výstaviště v Holešovicích a na Výstaviště v Letňanech.

Ubytování:
Šestiposchoďová budova nabízí velmi komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Některé pokoje jsou rovněž vybavené klimatizací. Hotel disponuje 33 pokoji, 2 business apartmá. Do hotelu je bezbariérový přístup. Hostům je k dispozici hlídané parkoviště, cca 10 parkovacích míst.

Restaurace:
Stylová lovecká restaurace nabízí bohatý výběr jídel nejen ze zvěřiny, ale také mezinárodní a české kuchyně. Opomenuti nejsou ani vegetariáni. Vhodné na pořádání svatebních hostin, rautů a různých společenských akcí. Kapacita restaurace je cca 85 osob. V nejvyšší části tohoto hotelu se nachází bar s výhledem na Prahu a v letní sezóně se dvěmi terasami. Je zde možnost konání různých seminářů a školení se zapůjčením techniky.

Salónek:
Hosté, mají možnost pořdat různé akce v  netradičních a atraktivních konferenčních prostorech. Salonek se nachází v 6.patře budovy hotelu Oya a disponuje dvěma zatravněnými terasami odkud je krásný výhled na Prahu. Díky netypickému, vzdušnému prostoru se stanou i ta méně zábavná školení více efektivními.

Zajímavosti z Prahy:
Pohyblivý jez nad plavební komorou Štvanice je největším zařízením tohoto druhu v České republice. Doplňuje zdymadlo Štvanice a je i pražskou technickou zajímavostí.

Hotel Praha 4-Nusle  OYA - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 4-Nusle  OYA - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4-Nusle  OYA - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4-Nusle  OYA - disponuje restauracíHotel Praha 4-Nusle  OYA - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4-Nusle  OYA - je k dispozici letní terasaHotel Praha 4-Nusle  OYA - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4-Nusle  OYA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4-Nusle  OYA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 4-Nusle  OYA - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel OYA, Na Pankráci 1337/109
Praha 4-Nusle 14000 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Hotel-Praha-Oya@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel OYA ubytování Praha 4-Nusle  Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: